SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2006
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
107008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 TDI ne gjendje shum te mir
Vjen nga zvicrra te shtunen me daten 19.12.2015
Konatkt 049618366 ( VIBER )
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adenis
Skënderaj
049618366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »