SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra GTS 1.9 150ps
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
107021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra GTS 1.9 dizel 2004 150 ps 220 mi km gjysem. Lekur abs esp airbag mbyllje elektronike klimatronik navi pasqyret e jashtme me nxemje xenon ejt .. full ekstra .. vetura ska vrejtje esht krejt ne rregull pa asni defekt nuk ka nevoj me investu asni cent.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Fushë Kosovë
044371801
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »