SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat marea 1.9TD 105ps
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Marea
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
107026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat marea 1.9TD me harxhime te vogla 5l ne 100km ekstra: alarm, karrige elektrike, xhama elektrike, pasqyret me ngrohje, pasqyret e jashtme lëvizin me sust, komanda ne timon.. FULL EKSTRA .. VEREJTJE: vetura ka qen benzin e kem bo dizell per shkak te harxhimeve por esht krejt i kthym dizell me rrym me instalim me pump me kompjuter ndrrusin e shpejtsive te dizellit.. qe 4 vjet e kom bo dizell nuk ka pas kurfar defekti motorri nuk ka dridhje esht krejt ne rregull. Nuk ka nevoj asni cent me investu nta..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leon
Fushë Kosovë
044371801
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »