SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 200
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1993
ID e produktit :
107048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES Mercedes 200 dizell ne gjendje shum te mir teknike , vetem branikin e ka te vram , Viti i prodhimit 1993 , pa nje jave 1994 . Regjistrimi 1 vit .
Bej edhe ndrrim me ndonje veture me targa te huaja .
Nr kontaktues 049-484852
Mund te me kontaktoni edhe ne viber .
Informata rreth publikuesit
Betim N.
Dobroshefc
Dobroshefc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »