SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 HDI 2.0 - 2004
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
107050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 307 HDI i sapo ardhur nga gjermania per me shum mund te na kontaktoni : 049416473 qmimi i diskutueshemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmaa
049416473
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »