SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz s 320
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2000
ID e produktit :
107058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite mercedesi 320 viti prodhimit 2000 posedon : vakumin e dyrve,karrikat e para dhe tmramta me nxemje,abs,esp,klimatronik,tiptronik,regjistrim deri ngusht të 2016. Numri i telefonit:049455855
Informata rreth publikuesit
Kenan
Pejë
049 455 855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »