SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw beetle
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw Beetle 1.9 tdi pa te kuqe posedon klim karrika me nxemje esp muzik ka 8 ts 2 selenium 2 visoki 2x bassa muzika asht krej pioneer regjsitrim ka deri muajin mars 2016 servis e ka te kryer me rrypa komplet garantoj per qdo gje xhamat me rrym etj
Informata rreth publikuesit
Lirim
Zürich, Switzerland
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »