SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura VW Golf 4
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ekonomike VW Golf 4 viti 2000 1.9 TDI
Vetura ka keto paisje
Karriga lekure me nxemje
Klima tronic
Tempomat
KM 208,000
Xhamat elektronik
Fellne sportive R16
I ardhur nga Zvicrra i Clajmruar mundet mu doganu menihere
Me mundesi ndrrimi Vw Polo ose Vw Lupo
Kontaktin: 045 286 477
Informata rreth publikuesit
Donat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »