SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen SAXO 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Lloji :
Citroen Saxo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
107094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Citroen SAXOViti 2002 - DIZEL.Regjistrimi Maqedoni deri me Muaji 6 Viti 2016 dhe me Karton te Gjelbert.Mundet Ndrrim.me GOLF.Per me shum Detaje me Informoni...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatbardh
Sllupçanje, Lipkovo, Macedonia
071/267-651
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »