SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1,3 CDTI MAGNETIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2009
ID e produktit :
107106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
160000KM,66KW(90PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5

VITI;2009, NGJYRE HIRI METALIKE

ABS,ESP,ALARM,KLIMA,RADIO-CD,DRITARE ELEKTRIKE,KOMANDA NE TIMON,ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »