SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pezho dizel 2.0
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 807
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
107111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pezho minivan 2.0 ,dizel , klimatronik me tabela gjermane,dritaret dhe paqyret me rrym etj etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Podujevë
044 159191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »