SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.2
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1995
ID e produktit :
107138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Renault Clio 1.2 Viti i prodhimit ne fund te 94.Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike,te sapo mderruar filterin dhe ulenPostuar nëpërmjet celularit. Tel 049/168-123
Informata rreth publikuesit
Dona Tromb
Prishtinë
049/168-123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »