SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat ducato 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2002
ID e produktit :
107164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet fiat ducato ne gjendje shum te rregullt me 105.000 km dhe qmim te volitshem per me shuminformata na kontaktoni ne nr.044 -209-004 ose viber +38649193375

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
luli
Gjakovë
044209004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »