SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.2 16v 2002, 9Muaj Regjistrim
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Punto 1.2, benzin 16v, viti 2002, ngjyre bronz metalike, 5 dyer, timon hidraulik-levizes, xhama elektronik, shiberdah, mbyllje qendrore, abs, klime, airbag senzora per parkim, gomat e reja. Regjistrim ka edhe 9 muaj, vetura eshte ne gjendje te shkelqyer, nuk ka nevoje per investim. Nuk bej nderrim.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
044679006
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »