SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna-2002, 1.9 dci
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
259,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
107187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Laguna-2002, 1.9 dci, vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike, regjistrim Rks deri ne Qershor 2016, te kaluara 259000 km, 88 kw, per me shum info kontakto ne tel 044 414 020...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044414020
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »