SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda pick - up 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Skoda Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
107203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda 1.4 2007 disel me hargjime te vogla
Ndrrim i mundshem me golf 4Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Otti
Suharekë
O49 671 687
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »