SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.2
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
107208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Opel Zafira
-Viti i prodhimit 2002
-Motorri 2.2 dti
-Dizel
-5 shpejtsi
-I Regjistruar RKS
-Gomat e reja
-7 ulse
-Klim AC
-Shume ne gjendje te mire
-Kontaktoni 044144488
Informata rreth publikuesit
Vedat
Ferizaj
044144488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »