SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Opel Corsa 1.4 Sport
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
107273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Corsa 1.4 super ne gjendje te mir me te gjitja pajisjet
gomat e Dimrit te reja dhe vhen me goma te veres te reja
posedon Klima Abs Esp gjamat me rrym centrall hapja e dyerve dhe mbyllje etj
vetura ka ardh bga Zvicrra
viti 2001 Modeli 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vyrtyt
Prishtinë
044148-656
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »