SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tauran
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
107278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tauran 2.0 dizelAutomatik KlimatronikPulla vollonShpejtsi vollonKarrika me nxemjeTempomatProgram per nxemjeAbs HidrolikEspPasqyret elektronikeMe ni fjal full extra osht kerri Per ma shum nr 045545888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
045545888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »