SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2006 - CDTI 1.9
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
107309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
*VETURA OSHT E ARDHUR NGA GJERMANIA
*NGJYRA E HIRIT METALIKE
*GUMA TE REJA TE DIMRIT
*7 ULSE
*KLIMATRONIK
*RADIO CD
*ESP
*AIR BEG
*BORD KOMPJUTER
*KOMANDA NE VODHAN
*6 SHPEJTSI
*XHAMA ELEKTRONIK 4X
*PASQYRE ELEKTRONIKE
*VETUARA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE ME FULL OPSION..

Nr: 049416473 mumd te na kontaktoni edhe ne viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmaa
049416473
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »