SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.5 dizel dci
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2001
ID e produktit :
107312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
renault clio 1.5 dizel dci 10 muj regjistrim RKS klim & absPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Ferizaj
+37745581301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »