SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A4
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,005,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
107313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A4 2.0 benzin. 2001. Automatik tiptronik .7muaj rigjistrim ne gjendje te rregullt qe nivit e fgjysum ka ardhur nga ch.. dokumenta ne rregull ika esht ne emer tem nuk baj ndrrim ka klim airbakPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Ferizaj
o44_452_952
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »