SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes peugot 306
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
107317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugot 306 1.9 dizell e qlajmrume ngjendje te mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Therandë
049 432 939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »