SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
nissan primera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Nissan Primera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,665,780
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
107331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose nderrohet nissan primera 1.8 benzin shum i rujtur "autoklim 114ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edi
Prizren
044137829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »