SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tomos Fun-Sport'R
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '13
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
10735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET !! tomos fun-sport'R prodhim sloven viti 2010 ne gjendje perfekte shum i ruajtur shpejtsia maksimale 50km/h harxhimet shumm te vogla cmimi 450 euro
Informata rreth publikuesit
armend
Prishtinë
+37744719234
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »