SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo 1998 diesel
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,421
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fordi i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt viti 1998 diesel 1.7 normal me tabela te huaja per transport nuk posedon karrika te pasme regjistrohet pa akciz vetem me dogan per shkak se hyn ne kategorin e transporteve per detaje me te hollsishme lajmrohuni ne nr qe shihni flm per mirkuptim...
Informata rreth publikuesit
Burhan
Ferizaj
044379583
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »