SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Stilo
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
107354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Fiat Stilo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
045649028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »