SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercdes benz E 270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
ID e produktit :
107381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz E 270

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Rogovë
049365886
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »