SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Orion 1.8 Diesel
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Ford
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1988
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
107385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Orion 1.8 Diesel, vitit 1988 , 4 dyer , dyert centrall , gjamat e para elektronike, fellnet alumin , regjistrim deri me 31/12/2015
Informata rreth publikuesit
nderim
Mitrovicë
049117737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »