SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Audi B4 1.9 tdi Dizell
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
107391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI B4 TDI 1.9 DIZELL
VITI: 1994 1 vit regjistrim RKS
ka: KLIM ABS xhamat me rrym mbyllje me centrall
Goma te reja fellne alumini
Ndrrim i mundshem me vetur me te re nese me konvenon
Informata rreth publikuesit
goni.bini.7
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »