SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X5
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
ID e produktit :
107392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X5, VITI I PRODHIMIT 2003, 3000 CM3. DIZEL, AUTOMATIK, NUK KA REGJISTRIM 18 MUAJ

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
korab
Prishtinë
045505176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »