SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen BMW 330d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 330D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
107393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen BMW 330 d i vitit 2002 regjistimi i pare ne kosove vetura posedon ulse gjysem lekur , xenon , karrika me nxemje , tempomat , cd charger me 6 cd , goma te reja edhe te gjitha serviset vetura eshte ne gjendje perfekte teknike ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prizren
044/190-385
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »