SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Insignia 2011 2.0
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Opel INSIGNIA
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
107396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel insignia 2.0 e ardhur nga jasht regjistiemi i pare ne Kosove me dogan me regjistrim deri ne prill 2016
Ndrrime nuk beje
Info


045900002 -
- 044994294. - Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
045900002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »