SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW EOS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
107403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VIBER 049 182 534...VW EOS KABRIO 2.0 fsi R-Line. shpenzime te vogla 6.8 ne rrug te hapur.
regjistrim deri korrik 2016.
ekran touch screen me bluetooth me opsion per kamer mprapa, ulse lekur me nxemje, drita xenon, ABS, ESP, 4 GOMA TE REJA TE DIMRIT, amortizera sport, auspuh sport, fellne 18 coll. gjama te zeza, drita led mprapa. interieri karbon. nderrim vetem me bmw 530 bmw 320 seat leon golf 5.. me ndrrim tjeter qmim.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nikson
Pristina
049 182 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »