SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:44
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
107419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
168000KM,120KW(163PS)DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;4

VITI;2005,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET'

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,INTERIERI LEKURE,KOMANDA NE TIMON,FELNE ALUMINI,ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »