SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra 1,8b
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194,200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
107428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra b 1,8 benzin 92kw 125ps posedon klim.senzor parkingut.dvd setin dhomzor kumplet gomat e mira regjistrim deri prill etjetj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sevdail
Viti
044194400
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »