SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford mondeo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
107440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent ford mondeo 2.0 Tdci ngjyr e hirit viti i prodhimit 2002 ne gjendje shumë te mir teknike i ardhur nga zvicrra rigjistrim edhe 11 muaj mundsi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktoj ne nr. 044167299

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Syla
Mitrovicë
044167299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »