SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent ford mondeo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
107445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitrt ford mondeo 2002 2.0 diesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Syla
Mitrovicë
044167299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »