SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 2.8D dhe renault 2.8 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2002
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
107458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes njerin nga kta dy ose nderroi me pikap jan ne gjendje shum t mir jan te doganuar tabllat i kan te dorzuara gjakov pres klient serioz nr i telefonit 044-79 79 88
fiati i ka 165000 te kaluara kursen renaulti ka 180000 te kaluara jan ne gjendje perfekte te gatshem per transport
Informata rreth publikuesit
Florian
Lucerne, Switzerland
moglic 137 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »