SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
107501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 2.7 TDI QUATTRO 2009 NE GJENDJE SHUM TEMIRE TEKNIKE


POSEDON:SENZOR PARKINGU,NAVIGACION,XHAMAT ELEKTRIK,LEKUR,RADIO,HIDRUALIK,MBYLLJE QENDRORE,KARRIGE ME NXEMJE,CS PLAYER,ABS ETJ

NR TELEFONI :045555543
Informata rreth publikuesit
Aldrin
Podujevë
044506513
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »