SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra gsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194,472
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
107503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 16v SFI
5 Shpejtesi
Viti i Prodhimit : 1992
Klima A/C
Radio/CD
ABS
Timon Hidraulik
2x Xhama Elektronik
Goma t'reja.
Komplet Serviset e Kryera.
I Regjistruar 2016.
Informata rreth publikuesit
pervanqe22
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »