SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen mercedes A180
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes A 180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
107504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes A180 CDI-motorr 2.0 dizell me zingjire ne gjendje ekstra te mire
Viti I prodhimit 2007 seri e 2008
I regjistruar RKS-deri ne shtator te 2016
I servisuar rregullisht dhe i mirembajtun jashtezakonisht mire
AUTOMATIK-TIPTRONIK
FULL EKSTRA

--VETURA POSEDON--
*Klime ne funksion
*Airbag ne tere vetures
*ABS
*ESP
*Bordkompjuter me komanda ne timon
*Komanda te radios ne timon
*Sistem zerimi shume te mire
*Timon multifunksional
*Gjamat elektronik X 4
*Pasqyret elektronike
*Drita te mjegulles para mbrapa
*Fellne orgjinal MERCEDES 16"
*Goma te dimrit posa te vendosura
*2 QELSA fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I mirembajtun jashtezakonisht mire
Enterier te paster
Veture familjare dhe shume i sigurte
Ekonomik,hargjime shume te vogla
Perkthimi behet menjehere dhe nuk eshte ne hipoteke

tel +37744155363
viber +37744155363
mund te me kontaktoni prej ores 10 deri ne ora 20
Informata rreth publikuesit
Nora
Prishtinë
044 155 363
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »