SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura VW POLO
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1989
ID e produktit :
107510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo viti i prodhimit 89' ka regjistrim 1 vjet ne gjendje shum t rregullt qmimi 950 bej edhe ndrrim me ndonje caddy
Informata rreth publikuesit
Pajazit
Prishtinë
044165064
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »