SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2002 Nissan Altima 2.5S bojm nderrim
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Lloji :
Nissan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
10753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes nissan altima 2.5s benzin i ardhur nga amerika i vozitur nga 1 pronar ne kosov e ne gjendje te rreullt teknike hargjimet 10l/km ne rrug te hapur 8.5/km bojm edhe nderrime na kontaktoni ne numrin e telefonit
Informata rreth publikuesit
Trim
Ferizaj
044132163
70000 Ferizaj Magjistralja Ferizaj-Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »