SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mmitsubishi Galloper 2.5
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Mitsubishi Galloper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
107538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mitsubishi galloper 2.5 diesel ne gjendje t rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Young
Prishtinë
045392000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »