SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT INCA EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Seat Inca
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
107542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PIKAPI I SAPO ARDHUR NGA HOLLANDA ME DOGAN TE PAGUAR
Informata rreth publikuesit
Betim
049102380
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »