SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr me 4 goma
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
ID e produktit :
107549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :Shitet motorr me 4 goma i sapo ardhur nga anglia motorri ka vetem 300milje qe nga dita e prodhimiti motorri eshte i vitit 2013 me dokumenta te rregullta (dogane te paguar) motorri eshte 350 cc (350 kubikesh)
Motorri ndode ne durres eshte shum motorr i bukur dhe kalsik per me teper ju mund te shkoni ta shikoni nr i tl eshte 00355684756666, nese nurmi shqipetar nuk je del ju lutem me kontaktoni ne numrin anglez 004477686844 me ane te whats app ose viber ju faleminderit

Cmimi ka qene €7500 por ngaqe me duhet me bere 1 shitje te shpejt per arsyje personale mund ta shes me pata ne dore me cmimin €6000 motorri nuk po perdoret aktualish se djali qe e ka pru ne shqiperi ndodhet ne angli dhe ai e perdor vetem per pushime.
Informata rreth publikuesit
ROLAND
Prishtinë
00355684756666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »