SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.8 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '13
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
10759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 1.8 benzin, viti i prodh. 2000, Limuzine, rreth 185 mijë km të kaluara; Klimatronik, Airbag, Alufelne, Goma të reja, Dritare elektronike, Mbyllje centrale; Hargjimet 7 litra në rrugë të hapur. Eshtë në gjendje shumë të mirë. E regjistruar deri me janar 2014 Kontakt: +377 44 274 289; +386 49 274 289;
Informata rreth publikuesit
Betim
Prishtinë
+37744865772
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »