SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
107595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vectra benzin 2.0 ingjeksion gjys klime qe 6 muj i ka dal regjistrimi 1990 Full Senon Alarm centrall Muzik Full 500 ero veq muzik ka

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
murat
Prishtinë
049460248
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »