SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
107596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2 1.6 ne gjendje trregullt rexhustrim deri ne mars 2016 karrikat e golf 4 goma tmir vallabin hidrolik etj..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fitim
Besianë
045650710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »